×

KB Skyline

Komerční banka, a.s.

Zadarmo v Google Play

 0800 118 100


Hlavná stránka  On-line služby  Certifikát  Vyzdvihnutie a predĺženie certifikátu

Vyzdvihnutie a predĺženie certifikátu

Skôr než prvýkrát spustíte Certifikačného sprievodcu, odporúčame Vám použiť prehliadač Internet Explorer alebo Chrome. V prípade, že použijete Google Chrome je nutné, aby ste si nainštalovali KB Cryptoplus doplnok. Zároveň si, prosím, prečítajte Desatoro bezpečnosti.

Ak ste už uzavreli príslušnú zmluvu, môžete si vyzdvihnúť Váš certifikát v Certifikačnom sprievodcovi.

Spusťte Certifikačného sprievodcu, zvoľte typ Vášho certifikátu a kliknite na ponuku Vyzdvihnutie nového certifikátu. Do otvoreného okna zadajte svoje klientske identifikačné číslo, ktoré nájdete v zmluve uzavretej v pobočke KB. Zadajte také jednorazové heslo na vyzdvihnutie certifikátu, ktoré ste dostali prostredníctvom SMS správy.

Po dokončení všetkých potrebných krokov môžete ihneď začať využívať služby priameho bankovníctva KB Profibanka.

V prípade problémov s vyzdvihnutím certifikátu prosím kontaktujte užívateľskú podporu KB na bezplatnej linke 0800 118 100.

Predĺženie platnosti certifikátu

Osobný certifikát na čipovej karte je platný 2 roky.

Predĺženie certifikátu môžete vykonať elektronicky 90 dní pred vypršaním jeho platnosti v Certifikačnom sprievodcovi.

Spusťte Certifikačného sprievodcu, zvoľte certifikát na čipovej karte a kliknite na ponuku Predĺženie platnosti certifikátu. Následne postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Upozornenie na ukončenie platnosti certifikátu sa Vám bude zobrazovať 90 dní pred vypršaním jeho platnosti pri každom prihlásení do služby Profibanka a to až do okamihu, keď vykonáte jeho predĺženie.

V prípade, že si platnosť Vášho súčasného certifikátu pred jeho vypršaním nepredĺžite, bude nutné informovať Vášho bankového poradcu a požiadať o vytvorenie nového certifikátu.

V prípade problémov s predĺžením certifikátu prosím kontaktujte užívateľskú podporu KB na bezplatnej linke 0800 118 100.

Užitočné odkazy

Kontaktujte nás

Volanie zo Slovenska zdarma

0800 118 100

Volanie zo zahraničia

BIC / SWIFT kód: KOMBSKBAXXX

Novinky z trhu

Tlačové správy

Aktuálne správy na www.kb.cz


Hľadanie

Hlavná navigácia